« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Sonuca gitmeye çalışacağız"

Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finalde Beşiktaş ile eşleşen Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un kulüp başkanı Ünsal Göksen, “Beşiktaş karşısında iyi futbol oynayarak sonuca gitmeye çalışacağız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Göksen,  Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un, Ziraat Türkiye Kupası'nda çok güçlü takımlarla mücadele ederek ederek ilk 8 takım arasına girerek çeyrek finale yükselme başarısı gösterdiğini, bu başarıyı Beşiktaş karşısında da sürdürmek istediklerini söyledi.

Çeyrek finale girmeyi başaran Gaziantepspor ile eşleşmediklerine sevindiklerini dile getiren Göksen, “çeyrek finale kalan 8 güçlü takım var. Beşiktaş da bu güçlü takımlar arasında yer alıyor. Amacımız, bu maça iyi hazırlanarak, daha önceki maçlarda olduğu gibi sahadan iyi bir sonuçla ayrılmak” diye konuştu.

Beşiktaş ile ilk maçı 2 Şubat 2011 tarihinde İstanbul'da oynayacaklarını ifade eden Göksen, şöyle konuştu:
“İlk maçın deplasmanda olması bizim için avantaj ya da dezavantaj sayılmaz. Önemli olan sahaya iyi futbolu yansıtabilmek. Genç ve mücadeleci, aynı zamanda hedefleri olan oyunculara sahibiz. Amacımız, güçlü rakibimiz karşısında güzel futbol sergileyerek galibiyete ulaşabilmek. Defans yapmadan, futbolu çirkinleştirmeden, seyir sevki yüksek bir karşılaşmaya hazırlanıyoruz. Daha önceki maçlarda olduğu gibi Beşiktaş karşısında tüm futbolcularımız galibiyet için ellerinden geleni yapacak. Futbolcularıma ve teknik heyete güveniyorum.”

Göksen, Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finale yükselen ve Galatasaray ile karılaşacak olan Gaziantepspor'a da başarılar diledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz