"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Sonlanma ve sonuçlanma enerjisi

Aslan burcunda meydana gelen dolunay, sonlanma ve sonuçlanma enerjilerini devreye sokuyor.

Bu hafta sonu olayları akışına bırakmamız gerekebilir. Olaylar sona erdikten sonra harekete geçmek herkes için daha yararlı olacaktır.
Hepinize keyifli günler...

Günlük Burç Yorumları

Koç
Akla yatkın gelmeyen öneriler, teklifler veya davetler söz konusu olabilir. Bu kişiler sizi şaşırttıkları kadar, onları bertaraf etmek de biraz zamanınızı alabilir.

Boğa
Özel yaşamınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren konulardaki gelişmeler rahatsız edici olabilir. Olayları geçiştirmeye çalışmak yerine daha yapıcı yaklaşımlar geliştirmek yararınıza olabilir.

İkizler
Talip olduğunuz bir görev veya aldığınız sorumluluklar nedeniyle ufak tefek rahatsızlıklar söz konusu olabilir. Ani tepkiler vermemeniz veya aniden harekete geçmemeniz durumunda olaylar kendiliğinden çözülecek.

Yengeç
Bazı konularda beklentileriniz karşılanmayabilir veya istekleriniz yerine getirilmeyebilir. Bunu sakinlikle atlatabilirseniz, aslında yeni şekillenen durumun yararınıza olduğunu ya da bazı faydalarını fark edebilirsiniz.

Aslan
Özel yaşamınızı, iş hayatınızı veya ailenizi ilgilendiren konular, farklı bir yönde ilerlemeye başlayabilir. Alınan viraj sert olsa da, sonuçlar olumlu olacaktır.

Başak
Belli planlarınızın veya işlerinizin acilen yeniden yapılandırılması gerekebilir. Çözüm üretirken prensiplerinizden ödün vermemek için çaba göstermenizde fayda var.

Terazi
Bazı konularda kendinizle veya hayatınızla ilgili sıkıntılarınız olabilir ya da rutinden sıkılmış olabilirsiniz. Biraz nefes almak isteyebileceğiniz, keyifli planlar yapma ihtiyacı içinde olduğunuz bir hafta sonu.

Akrep
Bazı konularda üzerinize gelen veya sabrınızı sınayan kişiler olabilir. Sevdiğiniz kişiler, belli koşullar konusunda direterek sıkıntı yaratabilir. Ödün vermek zorunda hissetmeniz gerekmiyor.

Yay
Sonuca varmayacak işler konusunda ısrarcı olan kişiler, sizi zor durumda bırakabilir. Faydasız işlerle vakit kaybetmek istemiyorsanız, bu kişileri oyalamak için çaba sarf etmenin faydasını görebilirsiniz.

Oğlak
İşbirliği yapmak veya diğerlerinin desteğini beklemek için doğru bir gün olmayabilir veya önceden verilmiş sözlerinin arkasında durmayan kişiler sıkıntı yaratabilir. Olayların yerli yerine oturması için zamana ihtiyaç var.

Kova
Beklenmedik veya kaçınılması zor ufak tefek olaylarla uğraşmanızı gerektirebilecek bir hafta sonu sizi bekliyor. Neyse ki, olayları en akıllı şekilde yönetebilecek veya çözebilecek pozisyonda olacaksınız.

Balık
Yardım etmek istediğiniz kişiler veya olaylar söz konusu olabilir. Hiç şüphesiz yardım etmekten hoşlanan bir yapınız var. Ancak bugünkü konular olumlu yönde ilerleme anlamında hiç ümit vaat etmediği için karışmamakta fayda var.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI