"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Son moda aşk

İrem Tuncalı’nın, 2005 yazında Mori Sushi’nin de sahibi olan eşi Emre Muratoğlu’nun ortağı Ari Duek ile aşk yaşadığı ortaya çıkmış ve bu olay ‘Suşi Skandalı’ olarak tarihe geçmişti.

Ari Duek’in eski sevgilisi Mori Sushi’nin Halkla İlişkiler Müdürü Berrak Koyuncu’nun ortaya çıkardığı ilişki sonrası Stella Duek, ‘Çocuklarımın babası’ diyerek Ari Duek’i affederken, Emre Muratoğlu, eşi İrem Tuncalı’dan boşanmıştı. Sonrasında Muratoğlu’nun üç çocuğunun annesi İrem Tuncalı’yı affettiği ve Kanada’da birlikte yaşamaya başladığı haberleri çıkmıştı. ‘Suşi Skandalı’ kahramanlarından İrem Tuncalı’yla ilgili son bilgiyi yine benden alın. Tuncalı’nın, Moda Deniz Kulübü’nün Müdürü Ayhan Alpakın ile yeni bir aşka yelken açtığı uzun zaman önce kulağıma gelmişti. İlişkilerini gizli yaşayan sevgililer, geçen hafta Abdullah Özmelek’in Suadiye Otel’in terasında açtığı Cafe De Paris’te karşıma çıktı. Baş başa romantik bir yemek yiyen sevgililer, mutlu görünüyordu.

Çok şahitli düğün

Mert ve Berk Çiller’le birçok mekana imza atan Mar Group’un ortağı Uğur Karabayır, Ströer firmasında üst düzey yöneticilik yapan İrem İşman ile Çubuklu 29’da evlendi. Gelinin anne babası Handan-Erkan İşman ve damadın anne babası Cefaret-Hidayet Karabayır’ın konukları kapıda karşıladığı düğüne iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri katıldı. Damat Uğur Karabayır, Taji damatlık, gelin İrem İşman da Vera Wang imzalı gelinlik giydi. Ayşe Azizoğlu, Işıl Sarraf, Mehmet Edin, Altuğ Öztaş, Özge Argüder Sander, Bülent Çorak ve Zeynep Akçit’in nikah şahitliklerini yaptığı çift, eylülde yapacakları balayını New York ve Los Angeles’ta geçirecek.

Brezilya Ateşi

Gökhan Çarmıklı ve Emre Ergani’nin bu yaz ortak olarak açtıkları Alaçatı’daki Bobou Beach, DJ Salih Saka’nın performans sergilediği “Johnnie Walker Black Nights – Brazil Soul” adlı partiye ev sahipliği yaptı.

Avrupa birincisi

Harley Davidson Bosphorus’un sahibi Emin Ali Çakırkaya, üst üste ikinci kez Harley Davidson Avrupa birincisi oldu ve 109 yıllık Harley Davidson tarihinde bir ilke imza attı. Açıldığı yıl Avrupa’nın en iyi bayisi ödülünü alan Harley Davidson Bosphorus, bu yıl da aynı ödülü kazandı.

X