« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Son karar Sağlam’ın

Beşiktaş Asbaşkanı Celal Kolot, teknik direktör Ertuğrul Sağlam’la yarın bir toplantı yapacaklarını, çarşamba günü de iki süper yabancıyı getireceklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın istediği yabancı stoper ve forvet oyuncusu için çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını söyledi.

West Ham United’ın golcüsü Carlton Cole ve Racing Santander’in stoperi Ruben Gonzalez’in yanı sıra, Fransa Ligi’nden de bazı oyuncularla temas halinde olduklarını vurgulayan Kolot, "Alınacak oyuncular konusundaki son kararı hocamız Ertuğrul Sağlam verecek" dedi.

West Ham United’ın genç golcüsü Carlton Cole’un gelmek için hazır olduğunu belirten Celal Kolot, "Ancak, bu oyuncu geçen sezon istikrarsızdı. Çok koşup mücadele etmesine rağmen az gol atıyor. En büyük avantajı gençliği. Hocamız bu oyuncu konusunda tereddütlü" dedi.

En iyi defans bizde

İspanya’nın Racing Santander takımında forma giyen 25 yaşındaki defans oyuncusu Ruben Gonzalez’le yaptıkları görüşmenin olumlu geçtiğini anlatan Celal Kolot, "Fransa’da PSG ve Lyon kulüplerinde forma giyen iki önemli golcü ile daha görüşeceğiz. Hocamız Ertuğrul Sağlam’la yarın bir toplantı yapıp, alınacak oyuncular konusundaki kararımızı vereceğiz" diye konuştu.

Beşiktaş’a yararlı olacak oyuncuları kadrolarına katacaklarını belirten Kolot, şöyle devam etti: "Ligin en iyi defans oyuncuları bizde. Alacağımız stoper, kadromuzdakilerden daha iyi olmalı. Forvet konusunda da acele etmiyoruz. Yarın hocamızla görüştükten sonra çarşamba günü Türkiye’ye iki süper yabancı getireceğiz."

Bunları da Beğenebilirsiniz