« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Son gülen iyi güler

"104 yıllık geçmişi olan büyük bir aile olduğumuz için herkes bizden çekiniyor. Beşiktaş Kulübü, ekonomik ve sportif başarı yönünden rakiplerinin çok önünde. Biz, tek yumruk olduğumuz zaman karşımızda hiçbir güç duramaz."

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, rakiplere gözdağı verirken, siyah beyazlı taraftarların yüreklerine su serpecek açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’ın sorunlar yumağı bir kulüp olarak gösterildiğini ileri süren Demirören, "104 yıllık geçmişi olan büyük bir aileyiz. Bu yüzden herkes bizden çekiniyor. Beşiktaş Kulübü’nün hiçbir sorunu yoktur. Son gülen iyi güler" dedi. Sezon başında koydukları hedeflerinden sapma olmadığını belirten Demirören, Hürriyet aracılığıyla taraftarlara şu mesajları gönderdi:

"Süper Lig’de ve Fortis Türkiye Kupası’nda şampiyonluğu hedefliyoruz. Bu uzun maratonda yenilgiler mutlaka olacaktır. Ancak, son gülen iyi güler. Beşiktaş Kulübü olarak taraftarlarımızın yüzünü güldürmek için elimizden gelen bütün gayreti sarfediyoruz.

Kulübümüzün ve futbol takımımızın başarısızlığından beslenen, kulübümüzü yıpratma çabası içerisine girenler karşılarında kongre üyelerimizi, derneklerimizi, gruplarımızı ve hepsinden de önemlisi taraftarlarımızı bulacaklardır. Türkiye’nin en eski ve en köklü kulübüyüz. 104 yıllık bir aile olduğumuz için rakiplerimiz bizden çekiniyor.

Hiçbir bankadan kredi talebimiz olmamıştır

Beşiktaş Kulübü, bu sezon ekonomik ve sportif başarı yönünden rakiplerinin oldukça önünde yer alıyor. Türkiye’nin ekonomik yönden en güçlü kulübüyüz. Parasal hiçbir sıkıntımız yok. Hiçbir bankadan da kredi talep etmiyoruz. Kimseye diyet borcumuz yok. Gücümüzden çekinenler bize savaş açıyorlar.

Tek yumruk olan Beşiktaş ailesi karşısında, hiç kimse, hiçbir güç duramaz.

Beşiktaşlılar unutmamalıdır ki, 104 yıl önce bir semt takımı olarak doğan Beşiktaş Jimnastik Kulübü, bugünlere birlik beraberlik içinde hareket ederek bir dünya markası olmuştur.

Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam, antrenör Mutlu Topçu ve ekibine güvenimiz tam. Sağlam’ın sezon başı istediği tüm oyuncuları kadromuza kattık. Biraz sabretmek gerekli. Sağlam, Beşiktaş’ın sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da final oynayacak ekibini oluşturuyor."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler