« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Son gücümüze kadar mücadele edeceğiz”

“Zorlu bir maçı kazanmak için THY Avrupa Ligi A Grubu'ndaki ikinci maçında yarın deplasmanda Yunanistan'ın Olympiakos takımı ile karşılaşacak Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı'nın şube direktörü Nedim Karakaş, “Zorlu bir maçı kazanmak için son gücümüze kadar sahada mücadele edeceğiz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türkiye Basketbol Federasyonu'nun internet sitesinde maçla ilgili değerlendirmesi yer alan Karakaş, şimdiye kadar oynadıkları maçlarda hazır bir görüntü çizmediklerini belirterek, Olympiakos deplasmanında alacakları galibiyetle, Caja Laboral maçındaki mağlubiyeti telafi edecek güçleri olduğunu kaydetti.
Karakaş'ın değerlendirmesi şöyle:

“THY Avrupa Ligi'nde sezona istediğimiz gibi başlangıç yapamadık. Kendi sahamızda oynadığımız Caja Labarol mücadelesini küçük nüanslarla kaybettik. Ancak bu mağlubiyeti telafi edebilecek gücümüz var. Olympiakos karşılaşmasına bu ümitle çıkacağız. Kolay bir maç olmayacak. Rakibimiz de bizim gibi geçtiğimiz hafta Bilbao Basket'e karşı sürpriz bir mağlubiyet aldı. Onlar da bu mağlubiyeti telafi etmek için sahaya çıkacaklar. Zorlu bir maçı kazanmak için son gücümüze kadar sahada mücadele edeceğiz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler