ANKARA HABERLERİ

Son durak Yüksek İhtisas

Hürriyet Haber
29.05.2017 - 15:57Son Güncelleme :

Hürriyet Ankara’nın, “Ankademi: Şehir ve Üniversite” buluşmalarında 13’üncü ve son durağımız Yüksek İhtisas Üniversitesi oldu. Rektör Rabet Gözil ve bilim insanları ile kenti ve üniversite-kent ilişkisini konuştuk.

Hürriyet Haber

SORUNLAR, ÖNERİLER, PROJELER

Daha güzel ve yaşanabilir bir Ankara için, “Yüksek İhtisas Üniversitesi’nin kente, kentin üniversiteye katkısı ne?”, “Ankara’nın daha yaşanabilir bir şehir olması için neler öneriyorlar?” “Yerel yöneticilerden neler bekliyorlar?”, “Sorunlar, çözüm önerileri ve projeleri neler?” sorularına yanıt aradık....

KENTİNİ YAŞAYAN GAZETE

Eğitimden siyasete, yerel gündemden kent sorunlarına, kültür sanattan sosyal yaşama kadar kentini yaşayan gazete Hürriyet Ankara’nın “Ankademi” buluşmalarında Ankara, Hacettepe, Gazi, ODTÜ, Bilkent, Yıldırım Beyazıt, Atılım, TEDÜ, TOBB ETÜ, Başkent, Çankaya ve ASBÜ’nün ardından Yüksek İhtisas’dayız.
Hürriyet Ankara Haber Koordinatörü Deniz Gürel ve Doç. Dr. Savaş Zafer Şahin’in koordinatörlüğündeki projede muhabirlerimiz Murat Yılmaz, Oğuz Demir ve Mert Gökhan Koç yer alıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Son durak Yüksek İhtisas hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mayıs 2017 tarihinde saat 15 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Son durak Yüksek İhtisas haberi güncellenecektir.


ANKARA YOL DURUMU
Ankara1 DERECE
Yol durumu »
ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:51
 • Guneş
  07:35
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:19
 • Akşam
  17:35
 • Yatsı
  19:08
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı