Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Son durağım Adana

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türk futboluna uzun yıllar hizmet veren İmparator lakaplı Oğuz Çetin profesoyonel futbolculuk hayatına Adanspor'da noktalayacağını açıkladı.

Futbola veda

Adanaspor'un 1.5 yıllığına sözleşme imzaladığı Türk futbolunun İmparatoru Oğuz Çetin, önümüzdeki sezon sonunda profesyonel futbolculuk yaşamına nokta koyacağını söyledi. Taraftarların kendisini her futbolcuya nasip olamayacak bir noktaya getirdiğini belirten Oğuz şunları söyledi:

En güzel duygu

‘‘Genelde çok mutlu günler yaşadım. Mesleğime saygı duydum, başarılı olmak için çok çaba harcadım. Mesleğimin doruk noktasına ulaştım. Son kez forma giyeceğim takım Adanaspor'muş. Turuncu beyazlı forma altında futbolculuk yaşamımı noktalamak benim için güzel bir duygu olacak.

Adana'dan kopmayacak

Uzan ailesine yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre Oğuz'un jübilenin ardından Adanaspor'dan kopmayacağı takımda teknik menajer olarak görev yapacağı öğrenildi. Cem Uzan'ın İstanbulspor'da gerçekleştiremediği düşünceyi Adana'da uygulayacağı, Oğuz'la birlikte şampiyonluğu oynayacak bir Adanaspor için kolları sıvayacağı konuşuluyor.
Bunları da Beğenebilirsiniz