« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Son dakikada da olsa kazandık''

Gaziantepspor teknik direktörü Jose Coucerio, galip geldikleri Diyarbakırspor maçı sonrası son dakikada da olsa kazanmayı hakettiklerini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Gaziantepspor teknik direktörü Jose Coucerio, Diyarbakırspor karşılaşmasının ardından  yaptığı değerlendirmede, Diyarbakırspor maçına gelene kadar oynadıkları Türkiye  Kupası ve lig maçında uzun seyahatler yaptıklarını, iyi maçlar oynayamadıklarını,  hiç istemedikleri sonuçlar aldıklarını söyledi.

Özellikle Diyarbakırspor karşılaşmasının zor geçeceğini bildiğini, hafta  içinde yaptıkları çalışmalarda sürekli olarak futbolcularına maçın 90 dakika  olduğunu unutmamalarını ve sonuna kadar mücadele etmelerini istediklerini ifade  eden Coucerio, “Oyuncularımdan kendilerini soğuk tutmalarını, maçı  bırakmamalarını istedim. Benim dediğim gibi çıktı. Bir hata yaptık gol yedik, ama  ikinci yarıya daha iyi başlayan ve gol pozisyonları yakalayan bizdik. Özellikle  rakipten daha iyi olduğumuzu söyleyebilirim, nitekim kazanmak için fırsatlar  yakaladık ve son dakikada da olsa kazandık. Bu maç bize şunu gösterdi, bu takım  istediği zaman birçok şeyi başarabiliyor. Bu maçı kazanmak için bizler için çok önemliydi” şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.