Gündem Haberleri

  Son dakika!.. TEM'de kaza, trafik kilitlendi

  İhsan YALÇIN - İSTANBUL DHA
  08.08.2017 - 09:32 | Son Güncelleme:

  TEM Otoyolu Çatalca mevkiinde TIR bariyerlere çarptı. TIR'ın devrilmesi sonucunca üzerindeki demirler de yola döküldü. Kaza nedeniyle otoyol bir süre iki yönlü trafiğe kapatıldı. Daha sonra her iki yönden de tek şerit açıldı.

  Kaza, saat 09.00 sıralarında meydana geldi. TEM Otoyolu Edirne istikametinde ilerleyen TIR’ın sürücüsü Hüseyin Semiz (35), henüz belirlenemeyen nedenle Çatalca mevkiinde direksiyon hakimiyetini kaybetti. TIR kontrolden çıkarak orta bariyere çarptı. Bariyerleri ezerek ilerleyen TIR, otoyol yönlendirme levhasını ve aydınlatma direklerini devirdikten sonra durabildi.

  2 SAATTE ÇIKARILABİLDİ

  Kazada, TIR’ın dorsesindeki inşaat demirleri yola ve aracın şoför mahallinin üzerine devrildi. Feci kazada şoför Hüseyin Semiz, demirlerin altında kalarak yaşamını yitirdi. Vinç yardımıyla demirlerin kaldırılmasının ardından Semiz’in cesedi 2 saatte çıkarılabildi.

  Kaza nedeniyle TEM Otoyolu’nda her iki yönde uzun araç kuyrukları oluştu. Trafik akışı yaklaşık 3,5 saat tek şeritten sağlandı. TIR’ın, yola saçılan demirlerin ve bariyer parçalarının kaldırmasının ardından trafik normal seyrine döndü.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı