Gündem Haberleri

  Son dakika... Marmaray seferleri yeniden başladı

  Cengiz ÇOBAN - İSTANBUL DHA
  03.10.2017 - 15:27 | Son Güncelleme:

  Marmaray seferleri teknik arıza nedeniyle saat 14.45'te durdu. Arızanın bir kepçenin elektrik tellerini koparması nedeniyle meydana geldiği öğrenilirken, seferler 16.00 itibariyle Üsküdar aktarmalı olarak yeniden yapılmaya, tellerin onarılmasının ardından 17.00’den itibaren ise 10 dakika arayla gerçekleştirilmeye başlandı. Seferlerin durdurulması üzerine bazı vatandaşların tünelde yürüdüğü anlar cep telefonları tarafından görüntülendi. Marmaray'ın Kazlıçeşme, Yenikapı ve Ayrılıkçeşme duraklarında da yoğunluk oluştu.

  Marmaray'dan yapılan açıklamada, "Teknik bir arıza nedeniyle seferlerimiz ikinci bir bildiriye kadar durdurulmuştur" denildi. Bu arada Marmaray'ı kullananlar seferlerin durdurulmasıyla tünelde bir süre yürüdü. O anlar cep telefonuyla görüntülenip sosyal medyada paylaşıldı.

  Bir kepçenin elektrik tellerini koparmasından kaynaklandığı öğrenilen arıza nedeniyle saat 14.45'te duran seferler, 16.00 itibariyle Üsküdar aktarmalı olarak yeniden başladı. Arıza nedeniyle Marmaray'ın Kazlıçeşme, Yenikapı ve Ayrılıkçeşme duraklarında yoğunluk oluştu. Duraktakiler anonslar ile uyarıldı.

   

  Son dakika... Marmaray seferleri yeniden başladı

  Etiketler: Son dakika , istanbul
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı