Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Son dakika!.. Lisede dehşet: Sınıfta önce genç kızı sonra kendini vurdu

  Hüseyin TÜCCAR/BURSA, (DHA)
  05 Mayıs 2017 - 09:50Son Güncelleme : 05 Mayıs 2017 - 15:10

  Bursa’da yanında getirdiği tabanca ile sınıfa giren 16 yaşındaki H.C., 16 yaşındaki Nilüfer Acar'ı öldürdükten sonra silahı başına ateşleyerek intihara kalkıştı. Hasan C.’nin sınıfın erkek öğrencilerinin görüştüğü Whatsapp grubuna "Nilüferi vurmaya geliyorum" yazdığı ortaya çıktı.

  Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesindeki Hürriyet Anadolu Lisesinin 10'uncu sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Hasan C. sınıfta arkadaşı aynı yaştaki Nilüfer Acarı, sınıfta öğrencilerin gözleri önünde tabancayla vurduktan sonra intihara kalkıştı. Nilüfer Acar, olay yerinde yaşamanı yitirirken Hasan C. Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

  Son dakika.. Lisede dehşet: Sınıfta önce genç kızı sonra kendini vurdu

  Olay, bu sabah Hürriyet Anadolu Lisesinin üçüncü katında bulunan 10-D sınıfında meydana geldi. Busabah okula gelerek üçüncü kattaki sınıfa çıkan Hasan C., iddiaya göre ders başlamadan önce bir süre önce tartıştığı Nilüfer Acarı 'Gel bakayım buraya' diyerek tahtanın önüne çağırdı. Nilüfer Acar, tahtanın önüne geldiğinde tabancasını çıkararak 'Her şey buraya kadar diye' bağırıp Hazan C.,genç kızın başına tek el ateş etti. Sınıf arkadaşlarının gözleri önünde Nilüfer Acarı vuran Hasan C. daha sonra tabancayı kendisine doğrultarak ateş etti.

  Son dakika.. Lisede dehşet: Sınıfta önce genç kızı sonra kendini vurdu

  WHATSAPP MESAJI ORTAYA ÇIKTI

   Sınıf kan gölüne dönen sınıfta büyük panik yaşayan arkadaşları durumu hemen öğretmenlere haber verdiler. Nilüfer Acar, olay yerinde yaşamını yitirdi,ağıryaralanan Hasan C. de Çekirge Devlet Hastanesi ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olay nedeniyle okul tatil edilirken, sınıfta iki boş kovan bulundu. Hasan C.’nin sınıfın erkek öğrencilerinin görüştüğü Whatsapp grubuna "Nilüfer'i vurmaya geliyorum" yazdığı ortaya çıktı.

  Hasan C.'nin babasının bir fabrikada işçi olduğu ve evde bulduğu ruhsatsız tabancayla cinayeti işlediği öğrenildi.

  Etiketler: bursa , lise , cinayet
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı