Dünya Haberleri

DÜNYA

  Son dakika: Irma kasırgasının ardından bu görüntü olay oldu

  Hürriyet Haber
  12.09.2017 - 09:43 | Son Güncelleme:

  Irma kasırgasının en çok zarar verdiği bölgelerden biri olan Bahamalar'da okyanus sularının çekilmesi paniğe sebep olmuş tsunami tehlikesi için alarm verilmişti. Neyse ki korkulan olmadı ve çekilen sular, ağır ağır geri geldi

  Bölgede satte 290 km'yi bulan süratle esen Irma Kasırgası geçtiği her yeri yerle bir ederken, sosyal medyada paylaşılan bir görüntü korkuyu daha da artırıyor.

  Irma Kasırgası'nın etkili olduğu yerlerden biri olan Bahamalar'da okyanus yok oldu. Korkunç kasırganın yarattığı basınç nedeniyle olağanüstü bir hava olayı medana geldi ve sular çekildi.

  Son dakika: Irma kasırgasının ardından bu görüntü olay oldu

  OKYANUS SUYU KAYBOLDU
  Dünyanın en görkemli deniz kıyılarının bulunduğu Bahamalar'da bir adanın çevresindeki okyanusun suyu, saatte 290 km'yi bulan rüzgarın etkisiyle çekildi.

  Bölgede daha önce aynı bölgeden çekilmiş görüntülerin de paylaşılması yaşananları gözlerönüne serdi. Bir videoda ucu bucağı görünmeyen masmavi okyanus görülürken, diğer yanda ise kupkuru çorak bir arazi görülüyor.

  Korkunç manzara internette en çok tıklananlar arasına girerken, okyanus suyunun kaybolmasına ilişkin sosyal medyada "tsunami habercisi" yorumları yapılıyor.

  Neyse ki korkulan olmadı, çekilen sular, tsunami şeklinde değil, ağır ağır yerine geldi.

  Etiketler: ABD , Okyanus , ırma Kasırgası
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı