Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çankaya'da silah sesleri! Vurularak yakalandı

  Tahsin GÜNER - Muhammet BAYRAM- Mustafa Turapoğlu (DHA)
  03.05.2017 - 10:08 | Son Güncelleme:

  Ankara Çankaya’da sabah saatlerinde polisin ’dur’ ikazına uymayarak kaçmaya başlayan bir kişi bacağından vurularak yakalandı. Vurulan kişinin KHK ile ihraç edilen ve sonrasında polis tarafından aranan 2. sınıf emniyet müdürü Arif Aygün olduğu belirtildi

  Edinilen bilgiye göre, olay Çankaya Turan Güneş Bulvarı'nda meydana geldi. Kanun Hükmünde Kararname ile görevden ihraç edilen 2. Sınıf Emniyet Müdürü Arif Aygün, Turan Güneş Bulvarı’ndaki noterde işlem yaptırdığı sırada, noter görevlisi, Aygün’ün aranması olduğunu fark etti. Bunun üzerine görevli, polis ekiplerine haber verdi.

  Çankayada silah sesleri Vurularak yakalandı
  Olay yerine gelen polis ekiplerinin 'dur' ihtarına uymayan Aygün, yaklaşık 10 el ateş açılarak bacağından vuruldu. Olay mahalline gelen 112 sağlık ekipleri, bacağından vurulan Aygün’e ilk müdahaleyi yaptı. FETÖ üyesi olduğu değerlendirilen Aygün, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. 

  Çankayada silah sesleri Vurularak yakalandı

  Öte yandan hurriyet.com.tr'ye açıklama yapan Türkiye Noterler Birliği, "Noter veya noterlik çalışanlarının işlem için gelenlerin aranmakta olduğunu bilmeleri mümkün değildir. Söz konusu olay tamamen asayiş ile ilgili bir durumdur. Bu nedenle, noter görevlisi bilgisi olmadığı için polise herhangi bir bildirimde bulunmamıştır" diye konuştu.

  Etiketler: Silah , dur ihtarı
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı