« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Son bomba Şota

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçe yeni sezon için atağa kalktı

Sarı lacivertliler bir zamanlar Trabzonspor formasını giyen Şota'yı listesine aldı, Ajax'la temasa geçti. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin isteği üzerine G.Birliği'nden Ümit Özat ve G.Antep’ten Oktay ile söz kesildi.

DENİZLİ SICAK

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları hızlandı. Sarı lacivertliler Trabzonspor'un eski yıldızı Ajax'lı Şota'yı da yabancı listesine aldı. Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin de Gürcü golcüye sıcak bakması üzerine yönetim en kısa sürede temasa geçmeyi planlıyor.

YILDIZ İSTİYOR

Başkan Aziz Yıldırım ile yaptığı konuşmada kadronun birkaç yıldız ile takviye edilmesini isteyen Mustafa Denizli'nin Gaziantepsporlu Erhan Albayrak ve Erhan Namlı için de ‘‘okey’’ verdiği bildirildi. Bu arada G.Antep’ten Oktay ve G.Birliği'nden Ümit Özat Fenerbahçe ile söz kesti.

LOKVENC GÖZDE

Yabancı futbolculardan Moldovan'ın kesin olarak ayrılmayı düşündüğü ve İspanya'da futbol yaşantısını sürdürmek istediği öğrenildi. Menajeri Bekali aracılığı ile İspanya'dan ismi gizli tutulan bir takıma sıcak bakan Moldovan'ın yerine Çek futbolcu Lokvenc monte edilecek.

SON ÜÇ HAFTA

Ganalı Preko kesin olarak gönderilecek. Johnson ve Süleyman Oulare için ise henüz karar verilemedi. Bu iki oyuncu için son 3 haftalık performansı ve gelen teklifler göz önünde bulundurulacak. Eğer cazip teklif gelirse Johnson- Oulare ikilisi de gönderilecek.

MOSHOEU'YE OKEY

Erzurumspor maçında 32 haftalık suskunluğuna mükemmel futboluyla son veren John Moshoeu'ya Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin sıcak baktığı ve kalmasını istediği sızan haberler arasında. Denizli, yönetimden Kocaelispor'dan eski öğrencisi olan Moshoeu'nun kalmasını isteyecek.

OKTAY TAMAM

G.Antep'te kiralık oynayan, attığı gollerle tekrar yıldızlaşan Oktay için teknik direktör Mustafa Denizli, ‘‘mutlaka alınsın’’ dedi. Yönetim de milli oyuncuyla görüştü ve prensipte anlaştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.