« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Son 29 dakika öfkesi

Mersin'de birbirinden net 10 pozisyon yakalayan Fenerbahçe, bunlardan ancak 2'sini değerlendirince maç zora girdi. Fatura Stoch ile Bienvenu'ya çıktı.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe; Mersin İY karşısında tam 10 gol pozisyonuna girerken, bunların yalnızca 2'sinden yaralanabildi.  Sarı-lacivetliler özellikle Stoch'un oyuna dahil olduğu son 29 dakikada çok önemli şansları gole çeviremedi. Bunun üzerine bir de son dakikada gol yenilmesi teknik direktör Ayku Kocaman'ı isyan ettirdi. Genç teknik adam bitiş düdüğü sonrası hışımla soyunma odasının yolunu tuttu. Karşılaşma sırasında özellikle Stoch ve Bienvenu'nun laubali hareketlerle harcadığı pozisyonlara sinirlenen Kocaman, soyunma odasında sert tepki gösterdi. Başta bu iki futbolcu olmak üzere tüm takımı haşladı.

Büyük takım futbolcusu böyle olmaz

Fenerbahçe Tekik Direktörü, Lig TV'nin canlı yayınında da tek soru alacağını söyledi. Kocaman, maç değerlendirmesinde, "İkinci yarı büyük bir şansla başladı. Gelen gol, kırmızı kart... Bundan sonraki dakikalarda son dönemlerdeki en sıkıntılı zamanına girdik. Büyük takımın büyük oyuncularının yapması gereken şey topu koşturmaktı" diyerek öğrencilerini eleştirmeye devam etti.

Alex'i de kızdırdılar

Alex de bir pozisyonda Bienvenu'nun hareketlenmemesine kızdı. Alex, ayrıca Stoch'a da sert çıktı. İkili arasındaki tartışma soyunma odasında da sürdü.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler