Ege Haberleri

EGE

  Soma Devlet Hastanesi Aralık’ta açılacak

  Şevket YILMAZ / SOMA (Manisa), (DHA)
  21.10.2015 - 16:21 | Son Güncelleme: 21.10.2015 - 16:24

  MANİSA’nın Soma İlçesi’ne gelen AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, bölgenin en modern hastanelerinden birinin Aralık ayında Soma’da hizmete açılacağını söyledi.

  AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Soma Kaymakamı Ahmet Altıntaş ve AK Partili Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, Soma’da inşaatı devam eden 300 yataklı devlet hastanesini ziyaret etti. Bergama yolu üzerinde ve ELİ Sosyal tesisleri çıkışında yaptırılan ve teknolojinin en son cihazlarıyla hastalarına hizmet vermeye başlayacak olan devlet hastanesinin Aralık ayında Sağlık Bakanlığı’na teslim edileceği açıklandı. AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, kısa süre içinde tamamlanacak hastanenin 13 ameliyat salonu ve 300 yatak kapasitesi ile bölgedeki en modern hastanelerden biri olacağını ifade etti.

  Turgutalp Mahallesi’nde planlanan futbol sahası ve gençlik merkezi için de şantiye alanında incelemelerde bulunan Recai Berber, Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkilileri ile görüşmesinin ardından projeye olimpik standartlarda yüzme havuzu eklenmesi için söz verdi.

  Etiketler: Ak Parti , soma , hastane , inşaat , ziyaret

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı