« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şölen hazırlığı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antalya, yarından itibaren bayraklarla donatılacak

Çarşamba günü Bursaspor ile oynanacak kupa maçı öncesi Atatürk Stadı gelin gibi süslenecek. ASTAD, tarihi maçta tribünleri coşturmak için 8 bin konfeti, 1000 meşale siparişi verdi.

Şehirde konvoy

Kırmızı beyazlı camia, çarşamba günü Bursaspor ile oynanacak Türkiye Kupası yarı final maçından başka bir şey düşünmüyor. Tarihi önem taşıyan maçta görülmemiş bir atmosfer oluşturmak için kolları sıvayan Antalyaspor Taraftarlar Derneği, yarından itibaren kentin cadde ve sokaklarını bayraklarla donatacak. Antalyaspor'un fanatik taraftar grubu 07 Gençlik, salı günü akşam 100 araçlık bir konvoy oluşturup şehirde tur atacak.

Bayraklar hazır

ASTAD, maçın bugüne kadar görülmemiş bir şölen havasında geçmesi için 2 milyar lira ödeyerek İstanbul'dan 8 bin konfeti, 1000 meşale siparişi verdi. Taraftarların yarın cadde ve sokaklara asacağı dev bayraklar ise Muratpaşa Belediyesi'nin dikimevinde hazırlandı. Kırmızı beyazlı yöneticiler de, yarın Antalya ve Bursa Valiliği, her iki ilin emniyet müdürleri ile temasa geçip alınacak önlemler için görüşme yapacak.

Vekillere çağrı

ASTAD Başkanı Süleyman Turhan, Şimşek için tarihi önem taşıyan maçta Antalya milletvekilleri ile, ilçeler dahil bütün kaymakamlar ve belediye başkanlarını da tribünde görmek istediklerini söyledi. Turhan, ‘‘Çarşamba günü oynanacak bu maçta ekibimizi desteklemek sadece taraftarın değil, Antalyalı olan, Antalya'da yaşayan herkesin boynunun borcudur. Sayın büyüklerimizi de Antalyaspor için tribünde buluşmaya çağırıyoruz’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler