Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sol Campbell sonunda ortaya çıktı

İngiltere'de, bir süredir kendisinden haber alınamadığı için gündemi meşgul eden Arsenal'in milli futbolcusu Sol Campbell ortaya çıktı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

İngiltere'de, bir süredir kendisinden haber alınamadığı için gündemi meşgul eden ve bugün takımı Arsenal'in antrenmanında ortaya çıkan Sol Campbell, kısa bir geziye çıktığını ve şimdi kendini çok daha iyi hissettiğini söyledi. 31 yaşındaki milli futbolcu, Arsenal'in geçen çarşamba günü West Ham United'a 3-2 yenildiği maçın devre arasında stadı terk etmiş ve düne kadar kendisinden haber alınamamıştı.

Geçen perşembe gününden beri kısa bir seyahatte olduğunu ve bu seyahatin kendisine çok iyi geldiğini belirten Campbell, takımının cumartesi günü 2-0 galip geldiği Birmingham City maçını kaçırmıştı.

Futbolcunun avukatı Bon Battu, büyütülecek bir durum olmadığını ifade ederek, “Campbell gayet iyi. Sadece kafasını toplamak için biraz zamana ihtiyacı vardı. Söylendiği gibi kişisel problemleri yok. Antrenmanlara devam edecek” açıklamasını yaptı.

Takım menajeri Arsene Wenger de bu olayın bu kadar abartılmaması gerektiğini vurgulayarak, “Affedilecek bir durum yok ortada. Campbell iyi olmadığını söyledi ve biz de anlayışla karşıladık” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler