BURSA HABERLERİ

Sokak hayvanları için düzenlenen konserde bilet yerine mama

AA / Mustafa Yılmaz
26.02.2016 - 22:17Son Güncelleme :

- Bursa'da Nilüfer Belediyesince sokak hayvanlarının aç kalmaması için düzenlenen konsere seyirciler bilet yerine mamayla alındı

AA / Mustafa Yılmaz

BURSA (AA) - Nilüfer Belediyesi organizasyonunda bu yıl sokak hayvanları için ikincisi düzenlenen "Mama Desteği" ile sokak hayvanları için mama toplandı.

Sokak hayvanları yararına Kat 3'te düzenlenen konseri izlemek isteyenler, bilet yerine yanlarında getirdikleri mamalarla kayıt yaptırdı. Mama getirmeyenler, mekan önüne kurulan stanttan en az 10 liradan başlamak koşuluyla mama satın alarak konser alanına girdi.

Walrus, Kapak ve 5'inci Bölge gruplarının ücret talep etmeden verdikleri konsere katılanlar, hem müzik dinledi, hem de sokak hayvanları için yardımda bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Sokak hayvanları için düzenlenen konserde bilet yerine mama hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 22 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sokak hayvanları için düzenlenen konserde bilet yerine mama haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı