« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İlhan SÖYLER

Galatasaray, aldığı maçta beraberliğe razı oldu. Maçtan önce Fatih Terim, ‘‘İlk 15 dakikada şok baskın yapıp işi bağlamak istiyoruz’’ demişti. Hakikaten de G.Saray ilk 15 dakikaya şok baskınla başladı. Ama hücumda Hakan Şükür'ün dışında kimse kılını kıpırdatmıyordu. Böyle olunca G.Antep kendi alanına kapanmış, G.Saray'ı bekliyordu. İkinci bölümde Fatih Terim can simidi gibi Mehmet Gönülaçar ve Hagi'ye sarıldı. Ama ikisi de sahada yoktu. Takım adeta 9 kişi oynuyordu.

Mehmet Gönülaçar, Gaziantep'te kendisine verilen bu büyük fırsatı resmen elinin tersiyle itti. Eh, Mehmet, bu fırsatı da değerlendiremezsen bir daha ne yapacaksın?

Yine iş Hakan Şükür'e kalmıştı. Hakan Şükür, kendine düşen görevi yapmıştı. Mehmet ise neredeyse topla hiç buluşmadı. Hakan Ünsal'ın Okan'ın kötü günlerinde olmaları, her iki kanadı çalışamaz hale getirmişti. Bir de bunun yanında Filipescu tehlikeli sinyaller veriyordu. Sonra, olanlar oldu.

Burada başta Hakan Şükür ve Tugay'ı kutlamak gerekir. Her ikisi de varını yoğunu ortaya koydu. İkisi de sahada basmadık yer bırakmadı. Ama Galatasaray'ın bir anlık gevşekliği, iki altın değerindeki puanı aldı götürdü.

Ve Galatasaray alacağı maçta 2 hesapsız puanı verirken, şoke oldu.Bunları da Beğenebilirsiniz