Gündem Haberleri

  Sohbetten dehşete

  Hürriyet Haber
  28.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bursa’da Adem Tuncer (31), önceki akşam eşi Dilek, kızı Melek (4) ve oğlu Melik (6) ile kayınpederi Abdurrahim Tontaş’ın (57) bir üst kattaki evine gitti.

  Kızı ve damadı ile bir süre sohbet eden Abdurrahim Tontaş, torunlarının yeşil kartlarının süresinin dolduğunu söyleyip kızı Dilek’i, gerekli evrakı alması için evine gönderdi.

  Kanlı kıyafetlerini değiştirip kaçtı

  Adem Tuncer de bir süre sonra eşinin peşinden evine indi. Damadı ve kızının uzun süre dönmemesi üzerine evlerine inen Abdurrahim Tontaş, korkunç tablo ile karşılaştı. Dilek Tuncer’i oturma odasında cansız bir şekilde görünce şoke olan Abdurrahim Tontaş, polise haber verdi. Olay yerine gelen 112 Sağlık ekipleri, vücudunda 26 bıçak darbesi bulunan ve boğazı kesilen genç kadını yaptıkları tüm müdahalelere rağmen yaşama döndüremedi. Abdurrahim Tontaş, damadının 8 yıl önce, işsiz olduğu halde kızıyla evlendiğini, o günden sonra hiçbir işe girmediğini söyledi. Evinin bir katını onlara verdiğini ihtiyaçlarını ise kendisinin karşıladığını söyleyen acılı baba, “Kızım artık ona katlanamıyordu. Benim sırtımdan geçinmeleri ona zor geliyordu. Ayrılmak istiyordu. Hazır yemeye alışan Adem, bu teklife sıcak bakmıyordu. Sürekli tartıştıklarını biliyordum. Bu kez yavrumu öldürdü” dedi. Polis, cinayetin ardından evde yaptığı incelemede, Adem Tuncer’in, cinayetten sonra kanlı kıyafetlerini evde değiştirip yenilerini giydiğini, elini ve yüzünü yıkadıktan sonra kaçtığını belirledi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı