Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Soğuk duş

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hulki İLGÜN

Oldu mu şimdi yani? Dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı. Nereden çıktı bu sürpriz sonuçlar Fenerbahçeliler. Hadi geçen haftaki Samsun şokuna ‘‘olur böyle vakalar’’ deyip, kulp takıverdik. Ama, neredeyse 2.Lig yolculuğuna çıkan ve ligin dibine oturup kalıveren Karabükspor'dan yenilen bu acı tokata ne demeli birader?

‘‘Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır’’ derler. Ama sizler bu sözcüğü, ‘‘Mart kapıdan baktı, Kanarya'nın kolunu kanadını yaktı’’ deyip, milyonlarca taraftarınızı kahrettiniz.

Oysa Fenerbahçeli büyükleriniz maçtan bir gün önce sizler için hazırlanan çağdaş ve muhteşem bir stadyumun tanıtım kongresini yapıp ayakta alkışlanmışlardı.

Böylesine başarılı bir yönetim, trilyonlar yatırıp şampiyonluk beklediği sizlerden ertesi günü böyle bir tokat mı yiyecekti? Hem de neredeyse küme düşecek ve 10 kişi kalmış Karabük'ten. Ayıp ki, ne ayıp.

Çok değil, daha geçen hafta Samsun'da kaybettiğiniz şok puanlardan hemen sonra aldığınız bu sonuca vallahi billahi akıl sır ermiyor.

Oyalamayın

Yoo, yoo şimdi kalkıp da bana öyle cilveler yapıp ‘‘Abi sen boşver, bizi önümüzdeki hafta Ali Sami Yen'de Galatasaray karşısında gör. Cimbom'u nasıl duman edeceğiz’’ filan deyip oyalamaya kalkmayın.

Sizler, milyonlarca taraftarınızı Karabük'te de soğuk duşla rezil edip, puanları yok yere uçurduktan sonra, Cimbom'u yenseniz ne yazar, yenilseniz ne yazar? Vallahi ayıp, billahi ayıp kere ayıp.

Sözüm ona bir de liderdiniz ve şampiyon olacaktınız haa... Hadi canım siz de...
Bunları da Beğenebilirsiniz