KAYSERİ HABERLERİ

Soğanlı'da fotoğraf eğitimi

DHA
27.03.2017 - 12:52Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA)- BÜYÜKŞEHİR Belediyesi'nin her ay gerçekleştirdiği Profesyonel Fotoğraf Eğitimi ve Uygulama Gezisi bu ay ikinci kez gerçekleştirildi. 19 Mart’ta Hacılar Bağ Evleri’ni fotoğraflayan amatör fotoğrafçılar, bu kez Kayseri’nin bir başka değeri olan Soğanlı’ya gittiler.
Profesyonel Fotoğraf Eğitimi ve Uygulama Gezisi Soğanlı’da devam etti. Eğitim ve uygulama gezisine yaklaşık 200 kişi katıldı. Otobüslerle Soğanlı’ya giden fotoğrafçılar, Kapadokya’nın uzantısı olan Soğanlı’da tarihi ve doğal güzellikleri fotoğraflama imkanı buldular. Etkinliğe katılan fotoğrafçılara gezi süresince uygulamalı bilgiler de verildi. Fotoğrafçıları karşılayan Yeşilhisar Belediye Başkanı Abdülkadir Akdeniz, katılımcılara Soğanlı hakkında bilgiler verdi. Geniş bir sahada çalışma imkanı bulan fotoğrafçılar, ev hanımları tarafından yapılan ve dünyaca ünlenen Soğanlı bebeklerini de çektiler. Gezi sonrası Yeşilhisar Belediyesi tüm katılımcılara Soğanlı Bebeği hediye etti. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Soğanlı'da fotoğraf eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 12 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Soğanlı'da fotoğraf eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı