MANİSA HABERLERİ

Sofuoğlu: “Memur-sen, Tarih Yazanların Buluştuğu Adrestir!”

IHA
22.10.2015 - 16:11Son Güncelleme :

EĞİTİM-BİR-SEN MANİSA ŞUBE BAŞKANI VE MEMUR-SEN MANİSA İL TEMSİLCİSİ MEHMET EMİN SOFUOĞLU, “MEMUR-SEN, ÖRGÜTLÜ YAPISIYLA TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GÜCÜDÜR.” DEDİ.

IHA

Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı ve Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mehmet Emin Sofuoğlu, “Memur-Sen, örgütlü yapısıyla Türkiye’nin en büyük gücüdür.” dedi.
Memur-Sen’in sadece kamu görevlilerinin değil, tüm mazlumların sesi olduğunu ifade eden Sofuoğlu, “Memur-Sen’in sendikal anlayışının merkezinde insan var, insan emeği var, insan onuru var, saygın iş var. İlkemiz, doğrunun ve haklının daima yanında yer almak ve bize emanet edilen görevleri layıkıyla yerine getirmektir. Memur-Sen, sağlıklı ve ihlaslı yürüyüşün adıdır. Bugün kamu çalışanlarının haklarının alınması ve mağduriyetlerinin giderilmesiyle ilgili sahada yalnızca Memur-Sen olarak biz varız. Memur-Sen olarak, alanlarda vesayetin karşısında, millet iradesinin yanındayız. Memur-Sen olarak; Bizim varlığımız, Büyük Türkiye idealinin varlığıdır! Bizim yürüyüşümüz, Güçlü Türkiye’nin yürüyüşüdür. Yürüyüşümüzü, tarafımızı ve duruşumuzu asla bozmayacağız! Hak bildiğimiz yoldan asla dönmeyeceğiz! Memur-Sen’in varlığı, ülkenin kardeşliği ve birliği açısından çok önemlidir. Onun için 7 Haziran seçiminden sonra ortaya çıkan istikrarsızlık tablosu, koalisyon görüntüsünün emperyalist devletleri harekete geçirmesi üzerine, yerli işbirlikçileri/ırgatları üzerinden ocaklara acının düşürülmesi, Memur-Sen’in sesini bir kez daha yükseltmesini zorunlu kılmıştır. Birikimlerimizi birleştirmeliyiz. İnandıklarımızı hem söylem hem enerji hem de eylem olarak ortaya koymalıyız. Mücadelemiz, hak, emek, özgürlük mücadelesidir. Üyelerimizden aldığımız emaneti nasıl layık bir şekilde bugüne kadar getirdiysek, bundan sonra da, kimsenin şüphesi olmasın, kararlı ve dik duruşumuz ile daha ileriye taşımaya çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Sofuoğlu: “Memur-sen, Tarih Yazanların Buluştuğu Adrestir!” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 16 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sofuoğlu: “Memur-sen, Tarih Yazanların Buluştuğu Adrestir!” haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ekim 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:43
  • Guneş
   07:20
  • Öğle
   13:05
  • İkindi
   16:06
  • Akşam
   18:30
  • Yatsı
   19:56
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı