GeriDiğer Sofuoğlu: Antrenmanlarımı yarıda kestim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sofuoğlu: Antrenmanlarımı yarıda kestim

Sofuoğlu: Antrenmanlarımı yarıda kestim

'Oflu Hocanın Şifresi 2' vizyon için geri sayıma başladı. Filmde dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu da rol aldı.

'Oflu Hocanın Şifresi 2' filminen başrollerini Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür, Başak Daşman, Nihan Büyükağaç'ın paylaştığı filmde dünya şampiyonu milli motosikletçi  Kenan Sofuoğlu da rol aldı. 
Sofuoğlu: Antrenmanlarımı yarıda kestim

Sofuoğlu, filmle ilgi, "İlk filmden beri kadronun ve senaryonun hayranıydım. Replikleri bile ezbere biliyordum. Eğer ikincisi çekilirse hatıra olsun diye rol almak istediğimi de her fırsatta belirtmiştim. İstediğim oldu ve filmde kahkahalarla dolu bir sahnede yer aldım"diyor. Milli motosikletçi, filmde rol alabilmek için antrenmanlarını yarıda kesmiş.

Çekimler için yurtdışından vakit ayırıp Trabzon'a gelen Sofuoğlu, Oflu Hoca rolündeki Çetin Altay'a zor anlar yaşatıyor. Senaryo gereği yolda  astladığı Sofuoğlu'nu tebrik eden Oflu Hoca, maça yetişmesi gerektiğinden onun motosikletine biner ve kendisini stada kadar bırakmasına izin verir. 
Sofuoğlu: Antrenmanlarımı yarıda kestim

Gerçek hayatta hız korkusu olan Altay, yapılan çekimlerde adeta ter döktü. Motora binmeye zor ikna olan ve Sofuoğlu'nun sürat yapmayacağına söz verdiği Altay, güçlükle kayda girildikten sonra dünya şampiyonunun bir anda yüksek hıza çıkması üzerine korku dolu dakikalar yaşandı.

Yönetmen Adem Kılıç'la anlaşan ve yavaş kullanacağı konusunda Altay'a telkinlerde bulunan Sofuoğlu, motosiklet konusundaki maharetini konuşturunca Altay, sahne sonrası güçlükle sakinleşti. (Zaman)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle