« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sneijder'e süper teklif!

Galatasaray yönetimi, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun, "Ne olursa olsun, onu ne olursa olsun mutlu etmeliyiz” sözleri üzerine Wesley Sneijder'e yeni bir sözleşme teklif etme kararı aldı. Hollandalı yıldıza 3.2 milyon Euro garanti, sezon başına 1.3 milyon Euro imza parası ve toplam 4.5 milyon Euro karşılığı 3 yıllık kontrat önerilecek.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Galatasaray’da görüşme sırası Wesley Sneijder’a geldi... Hollandalı oyuncu ile sarı kırmızılı yönetimin bir türlü masaya oturmaması, yıldız oyuncu, menajeri ve camiadaki herkesi şaşırtmıştı...

Yönetim ise, “Melo operasyonu nedeniyle bu görüşme gecikti” yorumu yapsa da Brezilyalı’nın yılan hikayesine dönen transferi nedeniyle bir gelişme yaşanamamıştı. Jose Rodriguez’i kadrosuna katıp, Melo’yu İnter’e vermeyi planlayan Galatasaray, Sneijder ile de sözleşme uzatacak.


KAMP SONRASI MUKAVELE İMZALANACAK
Henüz kendisiyle ilgili bir adım atılmadığı için kampta agresif olan Wesley Sneijder ile İstanbul’da nikah tazelenecek. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile görüşen yöneticiler, Wesley Sneijder’ın imza parasında da indirim istemekten vazgeçti.

Hamzaoğlu’nun, Sneijder için, “Her zaman sahada en iyisini veren bir futbolcu. Onu mutlaka mutlu etmeliyiz” demesi sonrasında yönetim kolları sıvadı. Başkan Dursun Özbek ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Danışmanı Mehmet Özbek önümüzdeki günlerde Sneijder ve menajeri Guido Albers ile masaya oturacak.


YÖNETİM KURULU GERİ ADIM ATTI
Takımın ikinci kaptanı olan Sneijder’ın 1.3 milyon Euro olan yıllık imza parasında daha önce indirim istemeyi düşünen yönetim, Hamzaoğlu ile yaptığı görüşmenin ardından geri adım attı. Sneijder’a 3.2 milyon Euro garanti ücret, her sezon başına 1.3 milyon Euro imza parası ve toplamda 4.5 milyon Euro gelir elde edeceği toplam 3 yıllık kontrat teklif edilecek.
Wesley Sneijder, G.Saray’da geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine en çok kazanan isim olacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz