Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sneijder konusunda karar verildi

Wesley Sneijder'ın bu sabah İstanbul'a gelen menajeri Guido Albers, Galatasaray yöneticileri bir araya geldi. 1,5 saat süren Papermoon'da gerçekleşen görüşme konusunda uzun süredir transfer gündeminin baş köşesinde bulunan Sneijder konusunda nokta koyuldu: Sneijder Galatasaray'da kalıyor.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

İsmi uzun süredir Juventus ile ismi anılan Wesley Sneijder konusunda bugün menajeri ile sarı kırmızılı yöneticiler arasında gerçekleşen görüşmede son kondu. Galatasaray yönetiminin görüşmede menajer Albers'e, "Sneijder kalacak. Biz kendisinden memnunuz ve onu satmak gibi bir düşüncemiz yok. Onu isteyen 20 milyon euro serbest kalma bedelini getirmeli" sözü ve kesin tavrı sonrasında menajer Albers de geri adım attı.

Papermoon'daki 1.5 saatlik görüşme sonrasında bir açıklamada bulunan Hollandalı yıldızın menajeri, "Sneijder kesinlikle Galatasaray'da kalacak. Umuyorum ki Sneijder, Galatasaray formasıyla 4. yıldızı da takacak. Sneijder'in burada 1.5 yıl daha sözleşmesi var ve oldukça mutlu. Sezon sonunda sözleşmesi için tekrar görüşeceğiz. Juventus ile görüştük ve onlara Sneijder'in satılık olmadığını, takımdan ayrılmayacağını belirttik" dedi.


Sneijder konusunda karar verildi

Papermoon'daki görüşmeye Abdürrahim Albayrak ve menajer Albers böyle girdi...


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler