« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sneijder düğümü çözüldü, karar açıklandı

Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers bugün İstanbul'da Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve Sportif A.Ş. yöneticisi Ali Dürüst'le Hollandalı futbolcunun durumunu konuştu. Juventus'un teklifini ileten ve, "Sözleşmesini uzatmıyorsanız transferine izin verin" diyen Albers, sarı kırmızılı yöneticileri ikna edemedi. Albers toplantı sonrası, "Sneijder Galatasaray'da kalıyor" açıklamasını yaptı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'da Wesley Sneijder düğümü en sonunda çözüldü.

Sarı kırmızılı yöneticiler ile Hollandalı futbolcunun menajeri Guido Albers arasında yapılan görüşmeler sonucunda kesin anlaşma sağlandı.

Bu sabah İstanbul'a gelen menajer Albers, Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve Sportif A.Ş. yöneticisi Ali Dürüst'le Papermoon'da bir araya geldi.

Sneijder düğümü çözüldü, karar açıklandı WESLEY SNEIJDER'İN MENAJERİ İSTANBUL'DA

Albers'in toplantıda, Wesley Sneijder'e İtalya'nın Juventus Kulübü'nün talip olduğunu hatırlatıp, "Sneijder'in sözleşmesini uzatmak istiyoruz. Uzatmazsanız Juventus'a transferine izin verin" dediği belirtildi.

Albayrak ile Dürüst'ün buna karşılık, "Sneijder'in 1.5 yıllık daha sözleşmesi var. Juventus onu bu kadar istiyorsa 20 milyon Euro'yu getirir transfer eder" cevabını verdiği ifade edildi.

Bu sözlerin ardından sarı kırmızılıları ikna etmek için büyük çaba harcayan ancak başarılı olamayan Albers, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, "Sneijder Galatasaray'da kalıyor" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz