« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Slutsky: Aklımız İngiltere'de olacak

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden CSKA Moskova, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek'te kampa girdi.

DHA
SON GÜNCELLEME
2 gündür Calista Otel'de konaklayan takım, öğle saatlerinde 2'şer saatlik antrenman yaparak salı günü Beşiktaş ile oynayacağı maça hazırlanıyor.

Zor bir maça hazırlandıklarını belirten CSKA Moskova Teknik Direktörü Leonid Slutsky, tek golle Manchester United'den puan alan Beşiktaş'ın oyununu beğendiğini söyledi. Bu skorun Beşiktaş'ın tarihinde bir başarı olduğunu belirten Slutsky, İngiltere'deki herhangi bir kazancın çok güzel olduğunu söyledi.

KAYBETMEMELİYİZ

Beşiktaş maçını kaybetmeleri halinde Avrupa yollarının kapanacağını belirten Slutsky, "Beşiktaş şu anda çok iyi oynuyor. Bizim için çok zor olacak. Zor bir oyun bekliyor. Taktiksel olarak kazanacağımızı umuyoruz. Her takımın liderleri var ama Ernst ve Bobo'ya karşı tedbirler alacağız" diye konuştu. Slutsky, Beşiktaş seyircisinin 90 dakika tezahüratı bırakmaması konusunda ise "İstanbul'da yapılan maçlar tüm takımlar için zor oluyor. İstanbul seyircisi stadda çok ses çıkarıyor. Bu Beşiktaş için artıdır" dedi.

CANER BİZE DÖNECEK

Rusya'da oynayan Türk futbolcuları değerlendirmesi istenen teknik patron, Gökdeniz'in kaliteli, Fatih Tekke'nin faydalı ve Hasan Kabze'nin de çok iyi bir futbolcu olduğunu söyledi. Galatasaraylı Caner'in yaza kadar İstanbul'da oynayacağını, ardından kendilerine döneceğini belirten Slutsky, özellikle takip ettiği bir Türk futbolcu olmadığını söyledi.

BEŞİKTAŞ ZOR TAKIM

Daha önce Fenerbahçe ile de oynadıklarını ve seyirci avantajı yüzünden Türk takımlarıyla İstanbul'da maç yapmanın zor olduğunu belirten kaptan Igor Akınkeev ise ateşli bir taraftarla karşılaşacaklarını bildiklerini söyledi. Beşiktaş'ın iyi bir takım olduğunu belirten Akınkeev, maçın zor geçeceğini söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz