« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Slutski: Oyuncularım çok iyi mücadele etti

CSKA Moskova Teknik Direktörü Leonid Slutski, Beşiktaş karşısında iyi mücadele ettiklerini ve oyuncularının sonuna kadar dayanarak galibiyeti aldığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Slutski, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, Beşiktaş'ın çok iyi organize hücum yapan bir takım olduğunu bildiklerini ifade ederek, “Biz de kontrataklarla gol aradık. İlk yarıda böyle bir pozisyonda da golü bulduk. İkinci yarı ileride daha az tehlikeli olduk. Beşiktaş daha çok tehlike yarattı. Defans ağırlıklı oyuncuları sokma lüksümüz yoktu. Oyuncularım iyi mücadele etti. Sonuna kadar dayandılar ve galip geldik” dedi.

DOPİNG KONUSU

Manchester United maçında izinsiz madde kullandıkları gerekçesiyle Beşiktaş karşısında forma giyemeyen Sergei Ignashevich ve Alexei Berezutskiy ile ilgili bir soruya Slutski, “Kulübümüzün resmi açıklaması var. İki oyuncumda, izinli ama bildirilmesi zorunlu olan iki ilaca rastlandı. Bu bildirilmemiş. Yoksa bir doping olayı yoktur” yanıtını verdi.

Bu oyuncuların Beşiktaş karşısında forma giyemeyeceğini dünkü antrenmandan 1 dakika önce öğrendiğini ifade eden Slutski, “Tam bir şok yaşadık. Hazırlık yapma şansımız da yoktu, ama bizi öldürmeyen her şey bizi daha güçlü yapar, bunu unutmadık. Bugün forma giyen oyuncularım çok iyi mücadele etti, hepsini kutluyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz