Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Slovenya'dan istediklerimizi alarak döndük"

Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Nevzat Şahin, "Slovenya'da yapılan hazırlık maçlarında muhtemel kadro kafamızda oluştu" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Nevzat Şahin, Slovenya'nın Moravske Toplice kasabasında 25 Temmuz ile 6 Ağustos arasında yoğun bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, bu süre içinde 4 hazırlık maçı yaptıklarını söyledi.

Takıma 3 gün izin verdiklerini, ardından Ankara'da bir turnuva için yeniden toplanacaklarını aktaran Şahin, şöyle konuştu:
"Slovenya'ya 30 kişilik bir kadroyla gittik. Şimdi teknik heyet bu kadroyu daha aşağıya düşürecek. Slovenya'da yapılan hazırlık maçlarında muhtemel kadro kafamızda oluştu. Bu kadroya takviye yapılması konusunda yeniden teknik heyetimizden bir rapor isteyeceğiz. Biliyorsunuz hedeflerimizin en başında ligde kalıcı olabilmek var. Bunun için mücadele ediyoruz. Bunu başarmak için ligin ilk 4 haftasındaki önemli maçlarımızdan galip ayrılmamız gerekiyor. Bu maçlara konsantre olduk. Slovenya kampından istediklerimizi alarak döndük. Sezona iyi başlamak için çalışmalarımıza tesislerimizde devam edeceğiz."

Bunları da Beğenebilirsiniz