Gündem Haberleri

  Slovakya'da ortaya çıktı

  Hürriyet Planet
  12.05.2011 - 12:37 | Son Güncelleme:

  Slovakya, ünlü aktör Anthony Hopkins tarafından canlandırılan film karakteri "Hannibal Lecter"a özenen 43 yaşındaki adamı konuşuyor.

  Slovakya'da öldürüp yiyebileceği birini bulmak için internette ilan veren 43 yaşındaki bir adam, polis tarafından gerçekleştirilen operasyonla yakalandı.

  Associated Press'in haberine göre, iki çocuk babası Slovakyalının internetten verdiği ilana bir İsviçre vatandaşı olumlu yanıt verdi.

  Ancak ismi açıklanmayan Slovak "yamyam"ın kendisini öldürüp yemesine izin vereceğini söyleyen İsviçreli son anda fikrini değiştirdi ve polise haber verdi.

  İhbar üzerine harekete geçen Slovak polisi şüphelinin ülkenin doğusundaki Kysak kasabasındaki evine baskın düzenledi. Slovak "yamyam", operasyon sırasında kendisini İsviçreli kurban gibi tanıtan bir polis memuru da kullanan güvenlik güçlerine ateş açtı.

  Çatışmada bir polis ağır yaralanırken, vücuduna çok sayıda kurşun isabet eden şüphelinin durumunun ciddi olduğu bildirildi.

  Şüpheliyle "kurban adayı"nın üzerinde anlaştığı plana göre, "yamyam" kurbanını önce zehirleyecek, ardından yakındaki bir ormanda kalbinden bıçaklayacaktı. Ardından kurbanının vücudunu parçalara ayıracak olan "yamyam", onları evinde yiyecekti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı