Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Slaven Bilic takımına tam puan verdi

Beşiktaş'ın Hırvat teknik direktörü Slaven Bilic, maç sonu yaptığı açıklamalarda takımına "10 tam puan" verdi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Slaven Bilic, Bursaspor'u 3-0 mağlup ettikleri karşılaşma sonrasında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı ve açıklamalarda bulundu.

Kendisine yöneltilen "Taraftar olsaydınız Beşiktaş'a 10 üzerinden kaç puan verirdiniz?" sorusuna "10" şeklinde cevapladı.

Biliz karşılaşmayı da, "En önemli rol takımın, yani oyuncularındı. Teknik ekip, yönetim çok iyi planlamalar yapabilir. İyi bir atmosferiniz olabilir ki bizim öyle bir durumumuz var fakat en önemli rol oyuncularındı. Harika bir oyun çıkardılar ve kusursuza yakındılar. Zor koşullarda zor bir maç oynadık, ilk dakikalardan itibaren plana sadık kaldılar. 3-0'dan sonra bunu söylemek mantıklı değil ama daha fazla atabilirdik" sözleriyle özetledi.

Beşiktaş'ın gelecek hafta Galatasaray ile oynayacağı derbi maçı da değerlendiren Bilic, "O maça kadar yeteri kadar zamanımız var. Bu akşam o maç yerine bugünkü oyuncularımdan bahsetmek istiyorum. Bursa maçındaki performansları gerçekten konuşulmaya değer. Henüz herhangi bir şey kazanmadık, tek eksik taraftarlarımızdı" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler