GeriFutbol Slaven Bilic şampiyon yap bizi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Slaven Bilic şampiyon yap bizi

Slaven Bilic şampiyon yap bizi
refid:28821266 ilişkili resim dosyası

Siyah beyazlıların dünkü idmanını bayram yerine çeviren çocuklar, Slaven Bilic’e tezahürat yaparak, takımı şampiyon yapmasını istediler. Hırvat Hoca da bunun için çalışacaklarının sözünü verdi.

BEŞİKTAŞ’ın Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde dün çocukların yaşattığı coşku vardı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle siyah beyazlıların tesislerine giden 250 çocuk, teknik direktör Slaven Bilic ve futbolcularla buluştu. İdmanı izledikten sonra Bilic ve futbolcularla fotoğraf çektirip bol bol imza alan çocuklar, Ümraniye’yi gerçek bir bayram yerine dönüştürdüler.

TÖRE İLE OĞUZHAN ATIŞTI!

BILIC’in etrafını saran çocuklar “Şampiyon yap bizi” diye tezahürat yaptılar. Bilic de “Biz bunun için çalışıyoruz. Siz de çalışın” karşılığını verdi.
Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi ise, idman sonrası yaptığı açıklamada, “G.Saray ve F.Bahçe, yarışta bizi rakip görmüyor ama hata yapıyor. Şampiyonluk yarışında biz de varız” dedi.
Bu arada Karabük hazırlıklarına tedavisi süren Tolga, Veli ve Milosevic katılmadı. Kondisyon ve taktik çalışılan idmanda Töre ile Oğuzhan, pas nedeniyle kısa bir süre tartıştı. Töre, adale ağrısı nedeniyle idmanı yarıda bıraktı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle