Gündem Haberleri

  Skype Nokia N800 Tablet'te

  Hürriyet Haber
  30.07.2007 - 14:51 | Son Güncelleme:

  Nokia'nın Skype ile işbirliği sayesinde, N800 Internet Tablet kullanıcıları Skype'tan yararlanabiliyor. Kullanıcılar, Wi-Fi olan her yerde Skype üzerinden görüşme yapıyor.

  Nokia yetkilileri, bu işbirliği hakkında şunları ifade etti: "Nokia N800, kullanıcıların internete kolayca bağlanmalarını sağlayan bir cihaz; dolayısıyla, Skype ile işbirliği yapılması da bu sürecin doğal bir sonucu. Artık Nokia N800 kullanıcıları, dostları, aileleri ve iş arkadaşlarıyla her yerden ücretsiz olarak görüşebilecekler."

  Bugün dünya çapında 196 milyonu aşkın Skype kullanıcısı bulunuyor. Skype yazılımını yükleyen kullanıcılar, diğer Skype kullanıcıları ile İnternet üzerinden ücretsiz sesli görüşme ve video görüşmesi yapabiliyor, anında mesajlaşma (IM) hizmetinden yararlanabiliyor. Skype ayrıca kullanıcılara, sabit hatları ve cep telefonlarını düşük maliyete aramalarını sağlayan ödemeli hizmetler de sunuyor. Nokia gibi lider üreticiler, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar Skype üzerinden görüşme yapmalarını sağlayan ürünler geliştiriyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı