« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Skibbe: Yönetimle görüşüyorum

Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe ve sarı-kırmızılı bazı futbolcular, Auto Show Fuarı'nı gezdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

CNR Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarda sarı-kırmızılı kulübün sponsoru Doğuş Otomotiv'in standını gezen futbolcular, burada otomobilleri incelediler.

Ziyarete katılan Lincoln, Volkan, Ümit, Yaser, Emre Aşık, Kewell, Ferdi, Aykut ve Nonda'ya büyük ilgi gösterildi.

SKIBBE: “ÜMİT VE BOEKAMP'A ÜZÜLDÜK”

Teknik direktör Skibbe, basın mensuplarının soruları üzerine, yardımcıları Ümit Davala ve Edwin Boekamp'ın kulüp yönetimi tarafından işlerine son verilmesine üzüldüklerini söyledi.

Skibbe, fuarda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, kulüp yöneticileriyle bu konuyu görüştüğünü ve bu görüşmelerin yarın da süreceğini dile getirerek, “Konuşmalarımız sürüyor. Bu görüşmeler bittikten sonra basına açıklama yapacağım. Zaten yapmak da gerekli” ifadesini kullandı.

KEWELL: “EŞİM HASTAYDI”

Galatasaray'ın Bursaspor'a 2-1 yenildiği karşılaşmada oynamayan Kewell, eşinin hastalığı nedeniyle İngiltere'ye gitmek zorunda kaldığını söyledi.

Sakatlığının şu anda tamamen geçtiğini de vurgulayan Kewell, hocasının kendisine şans vermesi halinde Trabzonspor maçında oynamak istediğini söyledi.

Kewell, Ümit Davala ve Boekamp'ın gönderilmesi konusunda da, kendilerinin futbolcu olduğunu ve görevlerinin sahaya çıkıp futbol oynamak olduğunu belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz