« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Skibbe: Bursa'ya ümitsiz gitmiyoruz

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Michael Skibbe, Bursaspor karşısında dengelerin rakiplerinden yana gözüktüğünü belirterek, "Bursa'ya ümitsiz gitmiyoruz. Ben inanıyorum ki en az bir puanı alıp dönmek için bütün takım her şeyi yapacak" dedi.

BÜLENT DİKTEPE - KARABÜK / DHA
SON GÜNCELLEME
Türkiye'de bir çok insanın kendisini iyi hoca, anlayışlı hoca, konuşkan hoca diye bildiğini ifade eden Skibbe, "Her şeyden önce ben işini bilen ve işi istediğini bilen bir hocayım. Ben de, herkes hata yapabilir, hiç sorun değil. İnsan her zaman her yerde hata yapabilir, ama benim beklentim herkesin her zaman sahada görevini yapması. Eğer birisi o görevi yapmasına gerek kalmadığını düşünüyorsa o benim takımımda olmayacak" dedi.

Bursaspor karşısında dengelerin kendi lehlerine olmadığı göründüğünü söyleyen Skibbe, "İyi bir idman haftası geçirdik. Oyun olarak da gelişme kaydedeceğimizi umuyorum. Bu çalışmalarda daha sağlam bir defans için uğraş verdik ve takımımız da bu çalışmalara gayet güzel cevap verdi. Biz ne istiyorsak ve istediğimiz sahada yapıldığı takdirde en az bir puan ile döneriz. Puansız dönmek istemiyoruz. Bu maçtan sonra bizimle aynı seviyede olan takımlarla karşılaşacağız. Orada da mecburi olan puanlarımızı almak zorundayız zaten, ama biz Bursa'ya ümitsiz gitmiyoruz asla. Ben inanıyorum ki en az bir puanı alıp dönmek için bütün takım her şeyi yapacak" diye konuştu.

MUHTEMEL 11

Tomiç - Erdem, Muhammet, Mabiala, Seriç, Yiğit, Kağan, İlhan, Lua Lua, Cernat, Mehmet Yıldız
Cezalı oyuncu: Yok
Sakat oyuncular: Jahiç, Uğur Uçar

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz