Dünya Haberleri

DÜNYA

  Skandalda 2’nci perde

  Hürriyet Haber
  31 Ekim 2008 - 00:00Son Güncelleme : 31 Ekim 2008 - 11:21

  BBC Radio 2’de yaptığı müstehcen şaka yüzünden skandala neden olan sunucu Russell Brand istifa etti. Yayında hakarete uğrayan aktör Andrew Sachs’ın dansçı torunu da "Russell yatakta tam bir hayal kırıklığı idi" dedi.

  İNGİLTERE’nin ünlü radyo sunucusu Russell Brand, BBC Radio 2’de yayınlanan programında yaptığı şakanın bedelini işinden olarak ödedi. Brand, geçen hafta programına konuk ettiği ünlü TV sunucusu Jonathan Ross ile bir olup, 1970’lerin klasik komedi dizisi "Fawlty Towers"daki rolüyle ünlü aktör Andrew Sachs’ın (78) telesekreterine müstehcen mesajlar bırakmıştı. Brand’in, Sachs’ın torunu Georgina Baillie ile olan geçmiş ilişkisinin de dillendirildiği küfürlü mesajlara gelen tepkiler üzerine, ünlü radyo sunucusu istifasını sundu.

  Yatakta dede taklidi

  Brand, "Yaptığımız aptalca şakaların hedefinin harika bir komedi aktörü ve kocaman kalbe sahip çok tatlı bir genç kadın olduğunu unuttuk" diye özür diledi. Burlesk dansçısı torun Baillie ise Brand’i affetmedi ve "Russell çapkınlığıyla övünse de yatakta hayalkırıklığı idi" diye konuştu. Baillie, Brand’in sevişirken, dedesinin oynadığı Manuel karakterini taklit ettiğini de söyledi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı