ADANA HABERLERİ

Şizofren Komedyen Güldürdü

IHA
26.10.2015 - 14:36Son Güncelleme :

ADANA’DA ÜNLÜ KOMEDYEN YUNUS YUVA, DÜNYA RUH SAĞLIĞI HAFTASI NEDENİYLE SAHNELEDİĞİ “AKILLI MISIN DELİ MİSİN?” İSİMLİ GÖSTERİSİYLE HASTA VE HASTA YAKINLARINI GÜLDÜRDÜ.

IHA

Adana’da ünlü komedyen Yunus Yuva, Dünya Ruh Sağlığı Haftası nedeniyle sahnelediği “Akıllı Mısın Deli Misin?” isimli gösterisiyle hasta ve hasta yakınlarını güldürdü.
Aynı zamanda Şizofreni ve Aileleri Dayanışma Derneği (ŞİZODER) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten komedyen Yunus Yuva, Dünya Ruh Sağlığı Haftası nedeniyle Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nda “Akıllı Mısın Deli Misin?” isimli gösterisini yaptı. 2 kez sahne alan ünlü komedyen, hasta ve hasta yakınlarını motive etti.
Yunus Yuva, Türkiye’de ruhsal tedavi gören 9 milyon hasta olduğuna dikkat çekti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ses taklidini yapan Yuva, birçok ünlünün başarılı taklitleriyle salondan büyük alkış aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Şizofren Komedyen Güldürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şizofren Komedyen Güldürdü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı