Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sizin başkan canavar gibi

Adnan Polat devre arasında Beşiktaşlı taraftarlarla sohbet etti.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Sarı kırmızılı kulübün başkanı, “G.Saray’da hizmet cezasız kalmaz” diye dert yanarken, kendisine Beşiktaş’ın sorulması üzerine “Sizin başkan canavar gibi. Yapar bir şeyler” dedi.

BEŞİKTAŞ-Galatasaray derbisinin iddiasız bir ortamda oynanması iki taraf arasındaki ilişkilere de yansıdı. Fiyapı İnönü Stadı’ndaki mücadele oldukça samimi görüntülere sahne oldu. Galatasaray Başkanı Adnan Polat, derbi maçın devre arasında Beşiktaş taraftarlarıyla sohbet etti.

Protokol tribününün hemen yanındaki siyah beyazlı futbolseverlerle dertleşen Polat adeta içini döktü. Sarı kırmızılı başkan, kulüpteki durumla ilgili sorular yöneltilmesi üzerine, “Galatasaray’da bir laf vardır, Galatasaray’da hizmet cezasız kalmaz” diye dert yandı.

Arda’yı alkışladılar

Polat, taraftarların Beşiktaş hakkındaki soruları üzerine ise “Sizin başkan canavar gibi. Yapar bir şeyler” ifadelerini kullanırken, yılın son derbisini Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile yan yana oturarak izledi. Öte yandan siyah beyazlı taraftarlar da maç öncesi zemini kontrole çıkan G.Saray Kaptanı Arda Turan’ı tribünlere çağırdılar. Beşiktaş tribünleri, “Seni seviyoruz Arda” diyerek zor bir dönemden geçen rakip futbolcuya destek verdiler. Maçı Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy’un da Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan ile birlikte locada izlemesi dikkat çekti.


Bunları da Beğenebilirsiniz