« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Size taktik verirsem G.Saray gibi olursunuz!

Sarı lacivertli futbolcuların dünkü yemeğinin sürpriz konuğu olan Cem Yılmaz, oyuncuları esprileriyle gülmekten kırıp, geçirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

LİGDE yarın Kayserispor’la karşılaşacak olan F.Bahçeli futbolcular, dün Çengelköy Rigel Balıkçısı’nda verilen moral yemeğinde bir araya gelirken, günün sürpriziyle kahkahalara boğuldular. Yemeğe Acun Ilıcalı ile birlikte katılan şovmen Cem Yılmaz, yaptığı esprilerle sarı lacivertlilere keyifli dakikalar yaşattı.

Yöneticilerden Ali Yıldırım, Murat Özaydınlı ve İlhan Ekşioğlu’nun da hazır bulunduğu yemekte sarı lacivertli kulübe olan sevgisini dile getiren Yılmaz, “Biz futbolu F.Bahçe’de gördük, F.Bahçe’de sevdik” dedi. CEM Yılmaz, futbolculara da şöyle takıldı:
- Arkadaşlar hepiniz zorlu bir maratonun içindesiniz. ‘Aman’ deyin pazara fazla asılmayın, yoksa pazartesiye asılacak gücünüz kalmaz! Maçtan sonra istediğinizi yapın canım, ona izin veriyorum! Aaa pardon arkadaşlar. Aranızda yabancılar da var. Tercüman şimdi bu sözlerimi nasıl tercüme edecek? Neyse, orasını kendisi bilir.
- Yahu bir reklam filmi çektim, G.Saray’a taktik verdim, Ajax maçı berabere bitti. En güzeli ben size taktik vermeyeyim, yoksa siz de berabere kalısınız. 
- Şimdi kendinizi navigasyon gibi düşünün. Kayseri’den sola döneceksiniz, ondan sonra direkt devam edeceksiniz!


Bunları da Beğenebilirsiniz