« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Size para yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Serdar Bilgili Ali Eren ile Ayhan'ı uyardı

Beşiktaş Yönetimi haftalık toplantısında iki futbolcunun durumunu görüştü. Siyah beyazlı iki futbolcunun dikkati çekilirken, bir süre transfer taksitlerinin dondurulmasına karar verildi.

ÖDEMELER DURSUN

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili ve Yönetim Kurulu üyeleri önceki akşam yaptıkları olağan toplantıda gece hayatları ve disiplinsiz yaşamları nedeniyle Ali Eren ile Ayhan'a önce uyarı yaptı. Başkan Serdar Bilgili kulüp muhasebesine ‘‘Ödemeleri durdurun’’ talimatı verdi.

Siyah beyazlı futbolcular bundan böyle yönetim tarafından kontrol altında tutulacaklar. Basın Sözcüsü Erol Kaynar, Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Hamoğlu ile yönetici Yıldırım Demirören, Mete Düren, Kenan Kurşunoğlu ve Fikret Orman olayın aile içinde çözümlendiğini açıkladı.

Disiplinsiz hareketleri nedeniyle özel yaşamlarına dikkat etmeyen Ayhan ve Ali Eren'e disiplin içersine girene kadar ödeme yapılmaması kararı alındı. Kaynar, futbolcularla sorun bulunmadığını ve en kısa zamanda bu oyuncuların toparlanacağına inandığını söyledi.

NE DEDİLER

Ayhan: Bana oyun oynandı

Beşiktaş'ta kendisine bir oyun oynandığını söyleyen Ayhan cezayı haketmediğini belirterek ‘‘Hocamız Scala sezon başında beni ön libero oynattı. Milli takımda ve Beşiktaş'ta orta sahada görev yaparken defansla görevlendirildim. İzinli günümde kız arkadaşlarımızla çay içtik. Kulübümüze leke sürdürecek harekette bulunmadık. Leeds United maçında ise önce kulübümüze sonrada şahsımıza küfür ettiler. Suskun mu kalmalıydık’’ dedi.

Ali Eren: Ben hata yapmadım

Ali Eren ise sezon başından bu yana geçirdiği sakatlık nedeniyle istenilen performansı yakalayamadığını fakat son bir ay içersinde toparlandığına değinerek şöyle konuştu: Ben disiplinsiz davranmam. Haksızlığa tahammülüm yok. Antrenmanda çalışıyorum, özel yaşamıma dikkat ediyorum. Eğer bizlere Leeds United maçındaki kavga nedeniyle ceza verildiyse üzülürüm. Orada şahsımıza küfür edenlere yanıt verdik.''

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz