Gündem Haberleri

GÜNDEM

  "Size baba diyebilir miyim"

  Hürriyet Haber
  23 Ocak 2012 - 09:44Son Güncelleme : 23 Ocak 2012 - 09:58

  Sevgilisi Ahu Yağtu'yu istemeye İzmir'e giden Cem Yılmaz'a müstakbel kayınpederi Neşet Bey elleriyle yemek hazırladı. Yılmaz'ın çok iyi anlaştığı ve "Size baba diyebilir miyim?" diye sorduğu Neşet Bey, "Hayır, bana baba deme, abi de" diye cevap verdi.

  CEM YILMAZ KIZ İSTEMEYE BÖYLE GİTTİ

  KAYINPEDERİYLE ÇOK İYİ ANLAŞTI


  Habertürk gazetesinden İzzet Çapa'nın haberine göre Cem Yılmaz, sevgilisi Ahu Yağtu'yu önceki akşam İzmir'de Allah'ın emri, Peygamber'in kavliyle ailesinden istedi. Yağtu'nun Tüpraş'tan emekli olan babası Neşet Bey'le Yılmaz daha ilk dakikadan itibaren çok samimi oldu. Çok iyi yemek yapan Neşet Yağtu, müstakbel damadı için mutfağa girdi ve tandırla iç pilav pişirdi. Neşet Bey'e nasıl hitap edeceği konusunu düşünen ünlü komedyen, müstakbel kayınpederine eski Türk filmlerindeki gibi, "Size baba diyebilir miyim?" diye sordu.

  DÜN DE AİLECE KAHVALTI YAPTILAR

  Neşet Yağtu, Cem Yılmaz'ın sorusu karşısında hiç düşünmeden, "Hayır, bana baba deme, abi de" diye cevap verdi. Yılmaz, müstakbel kayınpederiyle çok yi anlaşınca, ertesi sabah İstanbul'a dönmekten vazgeçti. Dün de Ahu Yağtu ve ailesiyle kahvaltı yaptı. Bütün gece boyunca el ele göz göze olan Cem Yılmaz'la sevgilisi Yağtu'nun İstanbul'a döndükten sonra 3 Mart'taki düğün öncesi yeni bir eve taşınmak için hazırlıklara başlayacakları öğrenildi. 

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı