« Hürriyet.com.tr

Siz hiç Little Pitch dinlediniz mi

"Herkes onlardan nefret eder ama siz O'nu çok seveceksiniz!" 12 Ocak perşembe günü saat 22:00'da Line sahnesinde Little Pitch'i izlerken mutlaka kendinize yakın bir şeyler bulacaksınız!

Hürriyet Haber
X

Tek derdi eğlenmek olan beş imkansız erkek!Birbirinden nefret eden, kaynama noktaları farklı, asla birbirine karışmayan, ziyadesiyle heterojen,tek ortak noktaları müzik olan, beşinin de kulpu kırık beş deli müzisyen! Anlaşabildikleri tek konu müzik belki de... Müzik çalınca oynayan, müzik susunca dövüşen modern zaman çingeneleri...

 

Şehri İstanbul'un son yıllarda gördüğü en matrak, en eğlenceli ve en "deli" grup Little Pitch. Sahne üstünde sınır tanımayan, enerjisi bardaklardan taşan, tek derdi iyi müzikle eğlenmek ve eğlendirmek olan bir yeni grup... Zaten vaat ettikleri tek şey de bu: "Gelirseniz, eğlenirsiniz!"

 

Kuruldukları 2010 yılından itibaren İstanbul'un birçok tanınmış mekanında sahne aldılar. İngilizce, Türkçe, Rusça ve İtalyanca olmak üzere hemen hemen her türden şarkıyı repertuvarlarında barındıran nadir gruplardan biri oldular! İster bir rock müzik dinleyicisi olun, ister pop... İster hepsini elinizin tersiyle bir kenara itip caz dinleyin, ister hip-hop veya R&B...Little Pitch'i sahnede izlerken mutlaka kendinize yakın bir şeyler bulacaksınız!

 

Vokalde, enerji dolu performansını izleyebileceğiniz Emrah Şahin'e, gitarlarda Pinhani'den de tanıdığınız Selim Aydın, bas gitarda Onur Atar ve davulda Burak Baysal eşlik ediyor.Grubun dolgun sound'unu sağlayan bilgisayar programlama ve geri vokallerde ise Ertunç Kurtuluş var.

Kaynak:

Hem renkli hem de orijinal