MANİSA HABERLERİ

Siyasi Partiler Tarım Politikalarını Anlatacak

IHA
19.10.2015 - 17:16Son Güncelleme :

MANİSA ŞEHZADELER ZİRAAT ODASI, MANİSA DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ VE MANİSA KÖY KOOP İŞBİRLİĞİYLE 22 EKİM PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 15.00’DA ZİRAAT ODASI TOPLANTI SALONUNDA İLK KEZ TARIM PANELİ DÜZENLENECEK.

IHA

Manisa Şehzadeler Ziraat Odası, Manisa Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Manisa Köy Koop işbirliğiyle 22 Ekim Perşembe günü saat 15.00’da Ziraat Odası Toplantı Salonunda ilk kez Tarım Paneli düzenlenecek.
Moderatörlüğünü Prof. Dr. Mustafa Kaymakçı’nın yapacağı panelde AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay konuşmacı olarak katılacak.
Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire, ”Milletvekillerinin ve çiftçimizin, sivil toplum örgütlerinin katılacağı Tarım Paneli’nde Manisa tarımı ele alınacak. Manisa ve ülke tarımı hakkında geçmişisin muhasebesi değil, 1 Kasım 2015 seçiminden sonra, tarım ve çiftçimiz adına neler yapılacağını, seçenler ve seçilenleri yüz yüze getireceğiz. Manisa’da ilk defa böyle bir panel düzenleniyor. 1 Kasım’dan sonra milletvekillerimiz çiftçilerimize neler verebilecekler bunu ele alacağız. 1 Kasım’dan geriye hiçbir konuşma olmayacak.” dedi.
Kaçire, 1 Kasım’dan sonra çiftçinin muhatabının kim olacağıyla ilgili bu panelin önemli olduğunu vurgulayarak, “Milletvekillerimiz bize ne söz verdi. Çiftçilerimizin sorun ve taleplerin Ankara’da TBMM’de muhatabını bulmaktır. Biz bunları kayıt altına alacağız. Seçim öncesi verilin sözleri seçimden sonra yerine getirilmesini sağlamaktır” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Siyasi Partiler Tarım Politikalarını Anlatacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siyasi Partiler Tarım Politikalarını Anlatacak haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:29
 • Guneş
  08:13
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı