DÜZCE HABERLERİ

Siyasette Özlenen Tablo

IHA
25.09.2015 - 18:55Son Güncelleme :

CHP Düzce Teşkilatı, AK PArti Düzce teşkilatını ziyaret ederek Kurban Bayramını kutladı

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili adayları Zafer Teber ve Abdullah Şahin, İl Başkanı Müstafa İzgin ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, geçmiş dönemlerde partiler arasında yaşanan gerginliklere bu dönemde rastlanmaması için il başkanı olarak elinden gelen gayreti göstereceğini vurguladı. Hikmet Keskin, “ Bu ziyaretiniz bizi mutlu etti. Bizim önce sizi ziyaret etmemiz gerekiyordu özellikle başkanımızı. Bu anlamda mahcubiyetimizi burada gidereceğiz. Biz Düzce’de gergin siyaset istemiyoruz. Genel siyaset genel merkezlerimizin belirleyeceği bir siyaset ancak, biz sizlerle, bir düğünde, bir cenazede, bir merasimde buluşuyoruz, onun için yerelde güzel bir siyaset yapmamız lazım. İleriyi gören bir siyaset yapmamız lazım. Düzce’nin menfaatleri için bunları yapmamız gerekiyor. Bu anlamda da ben hangi siyasi parti olursa olsun yerelde çok ciddi problem yaşayacağımızı düşünmüyorum. Düzce’de bir gerginlik olduğunu düşünmüyorum. Ben bütün mesajlarımda buna özellikle dikkat ediyorum. Çünkü kavganın ve didişmenin hiç kimseye faydası olmaz. Ayrı partilerde siyaset yapıyor olabiliriz ama önemli olan Düzce’nin menfaatleri için siyaset yapıyoruz.Bu gemi batarsa hepimiz içinde yaşıyoruz. Bunun bilincinde olmamız gerekiyor. Genel siyasette de uluslar arası oyunlara gelmememiz gerekiyor. Belki geçmişte karşılıklı problemler olmuştur ama biz geldikten sonra bunlar olmadı, en azından yapmamak için gayret gösteriyoruz. Bizim de hedefimizi tek başına iktidar olmak, sizin de hedefiniz bu gayet normal" dedi.
CHP İl Başkanı Mustafa İzgin ise, 7 haziran seçimlerinde Düzce’de tüm siyasi partilerin seviyeli bir propaganda yaptıklarını belirterek, tüm siyasilerin Düzce için elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi. Mustafa İzgin, “Geçen dönem tüm siyasi partiler, uyumlu ve seviyeli bir propaganda yaptılar. Bu Düzce için çok iyi. Önümüzdeki seçimlerden sonra da yine hep beraber Düzce ve Türkiye için elimizi taşın altına koyup, sorumluluk alıp, memleketimize bir şeyler yapmak için çalışmamız gerektiğine inanıyorum" diye konuştu.
CHP’nin AK Parti’ye yaptığı bayram ziyareti sohbet havasında devam ederken, uzun yıllardır özlenen tabloda, Düzce’de önümüzdeki süreçte siyasette seviyenin istenen ve beklenen düzeyde olacağı sinyalini verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Siyasette Özlenen Tablo hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Eylül 2015 tarihinde saat 18 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siyasette Özlenen Tablo haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:18
 • Guneş
  08:06
 • Öğle
  13:02
 • İkindi
  15:22
 • Akşam
  17:36
 • Yatsı
  19:13
Sayfa Başı