ANKARA HABERLERİ

Siyasal Vakfı Ulucanlar'da bir araya geldi

DHA
31.03.2016 - 12:17Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- ALTINDAĞ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki okul arkadaşlarıyla bir araya geldi. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunları ve mensuplarının oluşturduğu Siyasal Vakfı, Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen 'Yeni Türkiye Konuşmaları' konferansında buluştu.
MEZUNLAR 'YENİ TÜRKİYE'Yİ KONUŞTU
Başkan Tiryaki'nin ev sahipliğinde bir araya gelen Siyasal Vakfı üyeleri, 24. Dönem AK Parti Erzurum Milletvekili, Maliye Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu tarafından gerçekleştirilen 'Başkanlık Sistemi ve Ekonomik Geleceğimiz' konulu konferansı dinledi. Mezunlar, hem görüş alışverişinde bulunma, hem de hasret giderme fırsatı buldular. Konferansa İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu, farklı illerde mülki idare amiri, akademisyen, yerel yönetici ve üst düzey bürokrat olarak görev yapan pek çok kişi katıldı.
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, devletin farklı mertebelerinde önemli görevler üstlenen değerli konukları Altındağ'da ağırlamaktan onur duyduğunu ifade ederek, Siyasal Vakfı üyesi olarak, vakfın çalışmalarına elinden geldiğince destek olmayı sürdüreceğini belirtti.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Siyasal Vakfı Ulucanlar'da bir araya geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 12 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siyasal Vakfı Ulucanlar'da bir araya geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı