ŞANLIURFA HABERLERİ

Siverek’te İmar Revizyonu Çalışmaları

IHA
22.07.2015 - 15:39Son Güncelleme :

HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN ŞEHİR MERKEZİNDEKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN BAŞLATILAN ÇALIŞMALAR DOĞRULTUSUNDA YAPILACAK REVİZYON ÇALIŞMALARI, İLÇEDE FAALİYET GÖSTEREN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ, MİMARLAR, MÜTEAHHİTLER VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN BİR DİZİ TOPLANTIYLA ŞEKİLLENDİRİLİYOR.

IHA

Her geçen gün büyüyen şehir merkezindeki sorunların çözümü için başlatılan çalışmalar doğrultusunda yapılacak revizyon çalışmaları, ilçede faaliyet gösteren inşaat mühendisleri, mimarlar, müteahhitler ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilen bir dizi toplantıyla şekillendiriliyor.
Siverek Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda, ilçe genelinde yapılacak olan imar revizyonu ve ilave imar planıyla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.
Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Seyfettin Gencer, Belediye Başkan Yardımcıları, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediye İmar Komisyonu Üyeleri, Siverek Belediyesi imar komisyonu üyeleri katıldı.
Merkezdeki bina, araç ve yaya yoğunluğunun azaltılması için yeni ticari alt merkezleri ile cazibe merkezlerinin oluşturulması, trafik ve otoparkların çözümüne yönelik alternatiflerin ele alındığı toplantıların devam edeceği bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Siverek’te İmar Revizyonu Çalışmaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Siverek’te İmar Revizyonu Çalışmaları haberi güncellenecektir.

ŞANLIURFA NAMAZ VAKİTLERİ

10 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:39
 • Guneş
  07:21
 • Öğle
  12:28
 • İkindi
  15:00
 • Akşam
  17:16
 • Yatsı
  18:46
Sayfa Başı