« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sivas'ta şok devam ediyor

Kendi sahasında Kayserispor'a 4-2 yenilen Sivasspor'da büyük şok yaşanıyor. Kötü gidişin devam etmesi üzerine yönetim kurulu maç sonrası toplanarak durum değerlendirmesi yaptı.

ERAYDIN AYTEKİN - SİVAS / DHA
SON GÜNCELLEME

Sivasspor'da sezon başından bu yana devam eden kötü gidiş, Kayserispor maçında da devam etti. Galbiyet için sahaya çıkan Sivasspor, evinde maçı farklı kaybederek igin dibinden çıkamadı. Teknik Direktör değişimine rağmen alt sıralardan kurtulamayan Sivasspor, Muhsin Ertuğral yönetiminde çıktığı 4 maçtan 3'ünü kaybedip, yalnızca birini kazanabildi. Kayserispor maçında alınan sonuçtan sonra yönetim kurulu stadyumda acil bir toplantı yaparak durum değerlendirmesi yaptı.

Yönetim kurulunun bu toplantıda takımın kötü gidişatını önlemek için neler yapılacağı konusunda değerlendirmelerde bulunduğu bildirildi. Maç sonunda bazı oyuncuların taraftarla tartışmaya girmesi de yönetimi rahatsız etti. Yönetim kurulunun bazı oyuncuları uyaracağı, bazılarına ise para cezası vermeyi düşündüğü ileri sürüldü.

Öte yandan Teknik Direktör Muhsin Ertuğral'dan da oyuncuların durumu ile ilgili bilgi isteneceği belirtildi. Haftayı Ankaraspor maçına denk gelmesi nedeni ile bay olarak geçirecek olan Sivasspor, 15 günlük sürede toparlanmayı hedefliyor. Kırmızı-Beyazlılar devre arasında ise önemli transferler yapmak için çalışmaları hızlandırma kararı aldı.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler